Říjen 2016

apply to wardrobe

31. října 2016 v 19:09 | Bea |  blog
Tak konečně jsem se k tomu dokopala, sic to mělo být už včera, ale nestíhala jsem, trochu jsem se zažrala do jednoho vzhledu tak to trvalo. Každopádně pokud máte zájem, stát se wardrobe členem - stačí se zapsat! Do komentáře uvedte název stránky a jak dlouho ji máte a také email jako kontakt, kde s vámi můžu posléze komunikovat.

Kolik členů bude tentokrát? Budou pouze tři, více opravdu ne. Jinak pravidla se nijak nemění, můžete objednávat dvakrát do měsíce, kdykoliv. Máte přednostní právo.

Vyhodnocení proběhne po prvním týdnu v listopadu. Každého informuju jednak emailem a jednak komentářem na vaší stránce. Objednávky pak lze posílat již od poloviny měsíce (v listopadu). Budu se moci těšit na vaše přihlášky a všem co se zapíši děkuji.

Redesign Look #1

29. října 2016 v 17:59 | Bea |  blog

Všechny vás zdravím lidičky! Konečně nějaká malá aktivitka z mé strany! I když to tak nevypadá potajnu pracuju na několika volných vzhledech, aby jste měli na co koukat. První z nich je tento layout pro tuto stránku - redesign dostal redesign. Je úplně primitivní avšak takový barevný, strašně jsem s ním spokojená. Navíc je to opět taková obměna stylu, která vás zde bude strašit do konce roku 2016!

Kromě toho vás do konce měsíce čeká mnoho věcí, jak si můžete povšimnout, v menu jsou dvě řekněme nové rubriky, do kterých se budu snažit pravidelně přidávat, opět recenze a to nejen na filmy, hudbu atd. ale vrátím se i k blogům, avšak opět s menší obměnou, bude to hraničit s takovou reklamou a propagací, abych pomohla nejen začínajícím, ale i stálým se více zviditelnit, protože za to prostě stojí.

Další fajnová věc, kterou jsem předesílala několikrát za rok je půlroční obměna wardrobe člennů - náběr poběží ve dnech 29.10.2016 - 7.11.2016. Budete mít tedy více jak týden na zapsání. Členů nevyberu mnoho, protože času není příliš mnoho, takže nevybraní neztrácejte hlavu. Tímto se loučím se členy aktuálními a děkuji za přízen. Byla to radost s vámi spolupracovat.

No a myslím, že by letos mohla být i ta vánoční soutěž?! Nechte se překvapit.